nase-sluzby

Naše služby

Proč využít naše služby?

Naše služba zahrnuje bezplatnou analýzu Vaší stávající situace (týká se domácností i podnikatelů) a následný návrh řešení. Za předpokladu, že pro Vás nenalezneme výhodnější řešení, do žádných změn Vás netlačíme. Pro Vás to tedy znamená, že nejhorší, co se Vám může stát, když s námi začnete spolupracovat je, že se dozvíte to, jak dobře máte vše nastaveno. V lepším případě zjistíte, že pro Vás existuje výhodnější řešení. A pokud budete chtít toto řešení využít, vše pro Vás zajistíme tak, abyste s tím osobně neměli žádné starosti jen čerpali úspory z řešení.

Co naše služba zahrnuje?

Kompletní analýzu Vaší situace na jednotlivá odběrná místa elektřiny nebo plynu a následné řešení zahrnující výhody trhu s energiemi, které právě pro Vás znamenají maximální výhody.

Jak naše služba funguje?

K analýze Vaší stávající situace potřebujeme jen několik základních údajů. V určitých případech stačí jen Vaše poslední vyúčtování. V komplikovanějších případech potřebujeme nahlédnout také na Vaši stávající smlouvu, případně dodatky k této smlouvě, nebo na smlouvy, které jste uzavřeli na období budoucí.

Jakmile tyto dokumenty zanalizujeme, telefonicky Vás kontaktujeme, abychom předali výstup. Na Vaši žádost zašleme souhrn tohoto výstupu i emailem.

Jestliže při analýze zjistíme, že pro Vám můžeme zajistit pro Vás výhodnější řešení a Vy se rozhodnete toto řešení využít, pak pro Vás připravíme veškerou potřebnou dokumentaci a tuto buď pošleme poštou k podpisu (podepíšete a zašlete nám zpět), nebo vyšleme našeho specialistu, který dokumenty přiveze osobně a případně souvislosti dovysvětlí.

Velkou výhodou, kterou naši zákazníci oceňují je dlouhodobost. Na trhnu se totiž v různých intervalech situace mění a pokud o Vás již na počátku máme podstatné informace týkající se problematiky související s trhem energií, s Vaším svolením Vás informujeme vždy, když se na trhu něco změní tak, že z toho můžete mít další prospěch.